Başkan

  • Partisi:Milliyetçi Hareket Partisi
  • Bölgesi:Kayseri - Pınarbaşı
  • Mesleği:İş Adamı
  • Doğum Yılı:1960

ÖZGEÇMİŞİ

1960 Pınarbaşı doğumlu. 1978/1980 Kayseri Ülkü Ocakları başkan yardımcılığı, 1998/2003 MHP Kocasinan ilçe başkanlığı yaptı. 2014 seçimlerinde MHP Kocasinan belediye başkan adayı oldu. Evli ve 3 çocuk babası.
 

Değerli Hemşehrilerim;

   31 Mart yerel seçimlerinde büyük bir teveccüh göstererek,  bizi bu onurlu makama layık gördüğünüz için hepinize teşekkürü borç biliyorum.

Bilmelisiniz ki; hayata geçireceğimiz projeler, sizlerin mutluluğu, refah içinde yaşaması; daha da önemlisi güzel ilçemize bir kimlik kazandırmak adına olacaktır.

Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizi, sizlerden aldığımız destekle, hayata geçirmek için var gücümüzle çalışacağımıza söz veriyoruz.

Makam sevdalısı olarak değil, hizmet sevdalısı olarak, milletin hizmetkarı olarak, iyi ve kötü günde ilçe halkının yanında olmaya gayret edeceğiz.

İlçemizde herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle İlçemizi hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız.

Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin İlçenin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek olduğu modern bir ilçe oluşturmak en büyük hedefimizdir.

İlçemizi, sizlere yakışır biçimde geliştirmek, çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir ilçe oluşturmak, vatandaşın isteklerine cevap verebilmek, problemlerine çözüm ortağı olabilmek için çalışacağız.

El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle  ‘’ Güzel  PINARBAŞIMIZI  her  alanda layık olduğu düzeye taşımak, ve tüm güzellikleriyle cazibe merkezi haline getirmek, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için mücadele edeceğiz.

Büyük düşündünüz ve bizi bağrınıza bastınız. Beklentilerinizin farkında olarak, hepinize teşekkürlerimi, şükranlarımı sunuyorum.Menduh UZUNOĞLU
Pınarbaşı Belediye Başkanı

BAŞKAN'A MESAJ

GÖNDER